İnternet Kampanyaları

EN SON KREDİ KARTI KAMPANYALARI

TAKSİTLİ ARABA KAMPANYALARI

BANKPOZİTİF KAMPANYALARI

Bank pozitif Tmsf ‘ye devri yapılan batık Toprak bank ‘ın özelleştirilmesi sonrası kurulan banka ; internet bankacılığını alan olarak seçip ,şubesiz banka sloganlı bireysel ve kurumsal bankacılık yapmaktadır.

Banka kredi başvurularını ve bankacılık işlemlerinizi tamamen sanal ortamda yapmanıza olanak sağlıyor.Bireysel kredilerde 50bin tl limitli 48 ay vade seçenekli kredi kullandırabilen banka ,ihtiyaç kredisi ,konut krediside kullandırmakta.

Bank pozitif kurumsal kredilerde hedeflediği sektörlerin başında enerji sektoründe yenilikçi şirketlerdir.Yenilenebilen enerji alanında rüzgar enerji ,jeo termal enerji,hidro elektirik santralleri,güneş enerjisi santrallerine yatırım yapan ve yapmak isteyen şirketlerle Bankacılık noktasında çözüm ortağı olmak isteyen kurum faiz oranlarında şubeli bankacılığı benimseyen rakip bankalara oranla faiz ve diğer masraf ücretlendirmelerinde daha esnek olmasıyla sektörün iddalı yenilikçi bankası aynı zamanda.

Bireysel bankacılık ev kredisi 48 aya kadar vade yapabilen bankanın konut kredisi faiz oranı %1.69

Kullandığınız kredinin taksit miktarının buradan öğrenebilirsiniz.

İnternet bankacılık kullanıcı adı & şifrenizi bankanın anasayfasındaki şifre işlemleri butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

POZİTİF HESAP NEDİR ? NASIL KULLANABİLİRİM ?

Pozitif Hesap; Hesabınızda bulunan bakiyenizi yatırma fonunda değerlendirme yapılabilmesi için direkt B tipi likit,fon alım-satım yapmanızı sağlayan türde bir hesaptır.
Bu işlemin amacı, hesabınızda kalan bakiyenizin size getiri yaratmasını sağlamaktır.Ve bankanın bu işlemden hiçbir geliri yoktur.

B tipi likit, fon alım-satım ve bankanın fonlarından haberdar olmak istiyorsanız; bankanın özel internet sitesinde anasayfa bölümünde bulunan (Yatırım Ürünleri) butonuna tıklayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hesabınızda ki  parayı kullanmak istediğinizde, işlem yapmanıza gerek kalmadan , fondaki miktar direkt nakit paraya döner ve çekmek istediğiniz miktar hesabınıza aktarım yapılır.  Pozitif Hesap istediğiniz zaman nakde dönüşebilir.

Kredi ödemelerimi ücretsiz olarak nasıl yapabilirim ?

IBAN numaranız ile EFT yaparak: Rastgele bir bankadan IBAN numaranızla EFT (bankadan bankaya para transferi) yapabilirsiniz.

bankpozitif iletişim adresi

Rüzgarlıbahçe MH., Kumlu SK. No:3, 34805 Beykoz/İstanbul

bankpozitif iletişim numarası

(0216) 538 25 25

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.