İnternet Kampanyaları

EN SON KREDİ KARTI KAMPANYALARI

TAKSİTLİ ARABA KAMPANYALARI

THE EKONOMİST 2017 BU KAPAK ÇOK KONUŞULUR!

 

The Ekonomist DERGİSİ 2017 sayısında da  önceki yıllarda olduğu gibi üst aklın senaryolarını bu yılda kapaklaştırdı. Üst akıl ve 2017 seneryoları tekmili birden burada.Üstaklın 2017 için gelecek hezeyanlarını  sizlere paylaşıyoruz.

1.tower kule

Kartta Komünizm Bayrağı ve Hristiyanlarca İsa’nın çarmıha gerildiğine inanılan haçı açıkça görülüyor.

Katoliklerce, Ortodokslara takılan lakaptır : Komünistler…

Seçilmiş Başkan Trump koyu katolik, Komünizm’le geçmişten bugüne özdeşleşmiş Rusya ağırlıklı olarak ve  Devlet Başkanı Putin ise Ortodoks. Bu kart bir mezhep savaşını değilde üst aklın  2017 ‘de süper güç mücadelesinin ve seçtikleri ülkenin yılın başında duyurusudur.

Şimşek çarptıktan sonra ikiye ayrılan kulenin kapısında asılı bir kağıt Trump ‘ın görev emirlerini anlatıyor.

 

2. JUDGMENT (YARGI)

Yargı kartı Trump’ın dünyanın ve ABD bayrağının üstünde oturuşuyla ,üst aklın dünyayı şekillendirirken kullandıkları adama atfettikleri pozisyonun resmi değil mi sizce de? Elinde tuttuğu taç ve asasıyla birlikte .

3. THE WORLD (DÜNYA)

Dünya kartı üst aklın kullandığı yöntemleri,yönetim tarzını ortaya koyuyor.

Kartta firavun piramitleri,roma sarayları,kudüs tapınakları ki siz Pantheon tapınağı ve Vatikan ‘a bağlı Katolik kilisesi diyebilisiniz,hemen üstünde tiyatro ve sinema ,tablo,edebiyat daha üstünde ise kutsal kitap ve kutsal kişi resmedilerek hayatın kaynağına -üstaklın taptığı güneş- ulaşan kart dünyayı yönetim tarzlarını ,dünyaya bakış açılarını ortaya koymakta.

Dünya’yı bu üç eksen etrafında yönetmeye devam edeceklerini anlatıyorlar.

4. THE HERMIT (KEŞİŞ)

Keşiş kartında Keşiş elinde kandille insanları aydınlattığı ,yol gösterdiği resmedilmiş,insanlığın dünya serüveni başladığından beri beklediği,müslümanların mehdi,yahudilerin moşiyah,hristiyanların mesih diye isimlendirdiği yaradanımızın seçtiği kişiyi   üst aklın  2017 yılında beklediğini anlatıyor.

 

Güneş tutulması , Mu mitolojisinde yer alan “Karanlığın, aydınlığa üstün gelmesi” olayına atıfta bulunarak üst akıl yönetimlerinin sarsılacağını bildiklerini anlatıyor.Üst akıl burada kendini aydınlık olarak yorumlamakta.Bunca yaptıkları zulmün onla dışında herkes tarafından karanlık kabul edildiğini de biliyorlardır kuşkusuz..

Antipankarttaki TTIP, Transatlantik Ticari Yatırım Ortaklığı’nın orijinal kısaltması.Üstakla karşı ayaklanmış insanların sömürü araçlarına olan tepkisini anlatıyor.Üst akıl kötü bir yıl geçireceğini anlamışa benziyor.

5. DEATH (ÖLÜM)

İncil’de bahsi geçen Mahşerin Dört Atlısı’ndan biri, yani Ölüm’ün resmedildiği bu kart kıyamet öncesi büyük savaşı anlatıyor.

6. THE MAGICIAN (SİHİRBAZ)

Sihirbaz kartı firavunun hz.Musa’ya seslendiği gibi üstaklın gelmekte olan seçilmişin bir shirbazmış gibi teknolojilerine yapacaklarını anlatıyor. VR (Sanal Gerçeklik) gözlüğü ile ve  Mısır inancında Ra’nın “Ol deyince olduran” asasıyla gelecek Mehdi’den hoşnutsuzluklarını göstermekteler.

 

7. WHEEL OF FORTUNE (KADER ÇEMBERİ)

François Hollande ve Angela Merkel’ ve Hollanda lideri bir çarkın eli kolu bağlı liderleri.Üst akıl artık tam olarak hükmedeceği mason kimlikli devlet başkanlarıyla 2017 ‘de fazlasıyla uğraşacaklarını deklere ettikleri bu kart AMERİKA başkanlık seçimlerinde açığa çıkan üst akıl – mason savaşının bu yılda süreceğini anlatıyor.

8. THE STAR (YILDIZ)

Yıldız kartını bazı sebeblerden ötürü açıklamayacağız.

 

9. THE ECONOMIST 2015-2016 KAPAKLARI

2016 kapağında Cumhurbaşkanımız Erdoğan yok .Bu darbe girişimini çok önceden bildiklerini , papanın yanındaki piskopozun Fethullah Gülen’e benzetilmesiyle konuşulmuştu.

THE EKONOMİST 2017 kapağıyla bu yılda üst aklın resmi yayın organı görevini sürdürdüğünü gösterdi.Bu kapak önümüzdeki günlerde daha çok konuşulur.

 

2017 The Ekonomist kapağı konusunda Pelin Çift’te  programında konuklarıyla işlemiş.

iyi seyirler

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.