İnternet Kampanyaları

EN SON KREDİ KARTI KAMPANYALARI

TAKSİTLİ ARABA KAMPANYALARI

İnternet,ADSL,FİBER İNTERNET İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

İnternet,ADSL,FİBER İNTERNET İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

 Fiber İnternet Ne Demektir ?

Fiber kablo, yüksek hızda fazla veriyi aktaran, cam ve elyaftan yapılan kablolardır. Fiber kablo kullanılarak yapılan bağlantılar ADSL’den daha fazla   hızda internete bağlanabilirsiniz.  Ttnet fiber teknolojiyi öncelikle  şirketlerin ihtiyaç duyduğu yüksek hız fazla veri ihtiyacını karşılamak için hayata geçirmişti;fakat sonrasında fiber teknoloji bireysel kullanıcıların artan ihtiyaçları gözönünde bulundurularak  Türkiye’nin fiber ağ çekilmiş olan bölgelerinde hem şirketler hem de bireysel kullanıcılarına internet sağlayıcı diğer firmalarla beraber kullandırılmaya başlandı.

Fiber kablo teknolojisiyle , sn/100 Megabit zaman /hızda  internet ‘e bağlanılabiliyor. kullanıcıların bu hızı anlaması için bir örnekle açıklayalım ; izlediğinizherhangi bir filmi birkaç saniyede  indirebilirsiniz. Hala fiber internet kullanmıyorsanız kampanya nerede ‘de sizler için derlediğimiz internet kampanyalarından sizler için uygun olanı seçerek seçtiğiniz internet sağlayıcıya başvurabilirsiniz.Fiber internet kullanmanız için için ADSL kullandığınız zamanlarda var olan telefon kullanma zorunluluğunuzda yok.

 Kablolu  İnternet Ne Demektir ?

Kablo TV, Türkiye’nin tamamında gerekli altyapı bulunmadığından her isteyenin yararlanabileceği bir hizmet değil.Kullanıcıların Kablo TV diye bildikleri sistemin aynı zamanda internet kullanımına uygun olması,bu teknolojiye kablolu internet denmesininde sebebidir.Türksat’  Türkiye’de Kablolu  interneti satın alabileceğiniz şirkettir, evinizde kullanıyorsanız eğer kablo tv altyapısına bir modem bağlanarak kablolu interneti kullanabilirsiniz. Kablolu internetin hızı kullanıcıları yeterince tatmin etmiyor, sn/ 512 Kilobit – 10 Megabit  zaman/hız .

ADSL internet ne demektir?

ADSL  evdeki telefon hatlarınızdan veri aktarımına müsait olan kablolar vasıtasıyla kullanılan internet çeşididir.ADSL kullanırken ihtiyacınız olan telefon kablonuza bağlanan modem ve  splitter ‘ayırıcı ‘tır.

ADSL Modem, kablolu veya wiriless olarak iki çeşittir.

 İnternet paketinizi seçerken öncelikle ihtiyacınız olan hız ve veri miktarını belirlemelisiniz.Fazla ödemek istemiyorsanız ihtiyacınız olmayan yüksek internet paketlerinden ve düşük paketlerden de  paket aşımında ,aşım ücretlerinin fazla olmasından dolayı kaçınmalısınız.İHTİYACINIZA UYGUN LİMİTİ BELİRLEDİKTEN SONRA Kampanya Nerede ‘de internet sağlayıcı şirketlerin size en uygun internet kampanyasını seçebilirsiniz.

İNTERNET PAKET KAMPANYALARINI   buradan   İNCELEYEBİLİRSİN 

TTNET FİBER KAMPANYALARI    buradan    İNCELEYEBİLİRSİNİZ  

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Translate »