İnternet Kampanyaları

EN SON KREDİ KARTI KAMPANYALARI

TAKSİTLİ ARABA KAMPANYALARI

PLASTİK CERRAHİ-ESTETİK AMELİYATLARINDA 2017 GELİŞMELERi ŞAŞIRTIYOR

Plastik  Cerrahi

Doğum sonrası görsel bozukluklar, travmadan sonra, hastalık tedavisi veya yanıklar sonrası tedevilerden geriye kalan  yüz ve vücuttaki  defermasyonların tedavisine plastik cerrahi denmektedir. Plastik cerrahide hedef hastayı sağlıklı ve doğal görünümüne kavuşturmanın yanında organların işlevsel bozukluklarını tedavi etmektir.

Estetik (Kozmetik) Cerrahi

Estetik cerrahi hastanın görsel,orantısal bozuklukları tedavi edilerek  oransızlıklar düzeltilir. Böylelikle hastanın  psikolojisine olumlu katkılarda bulunması hedeflenen  estetik görünüme kavuşulur.. Estetik cerrahi ameliyatlarında ulaşılan görsellikle  ile hastaya yaşam sevinci vererek beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanması ,hastaya verilecek psikolojik destekle sağlanmalıdır.

Genital Estetik

Genital estetik, kadın ve erkekler hastaların  genital bölge görüntülerinin  cerrahi olarak hastanında talepleri gözönünde bulundurularak , genital bölgede  çeşitli sağlıksal problemlerin  giderilerek hastanın  hem kendisinin hem de partnerinin  cinsel hayatınında performans ve haz eşiğini arttırarak cinselliğin  kalitesini arttırmayı hedefler.

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.