İnternet Kampanyaları

EN SON KREDİ KARTI KAMPANYALARI

TAKSİTLİ ARABA KAMPANYALARI

Vakıfbank World Ramazan’a Özel Kampanya

VakıfBank Worldcard KARTINIZLA World KART KATILIMCISI gıda, moda kıytafet,sezon giyim , avm , ayakkabı mağazaları , aksesuar, kuyumcular , optik gözlükçüler, saatçi, kasap, manav, şarküteri, kafe, restoran ve fast-food  üye işyerlerinden yapacağınız butun harcamalarınızda geçerli olan world ramazan kampanyası kart kullanıcıları için cazip fırsatlar içeriyor.
Ramazana  özel bu fırsat kampanyasında bir seferde yaptığınız  birinci 100 lira  ve üstü alışverişlerinizde  yaptığınız bütün  100 lira ve üstü  alışverişinize 10 lira, toplamda da  50 lira  Worldpuan kazanabilirsiniz .
Kampanya kart kullanıcıları için geçerlidir, bir kart kullanıcısı bu fırsattan  en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilmektedir.
Ramazan özel bu fırsatla ticari kartlarınız , Bankomat kartlarınız , nakit çekim işlemleriniz , mail order işlemleriniz, iade ve puan kullanacağınız işlemleriniz dahil olmamaktadır .
Kampanyaya peşin ve taksitlendiğiniz  bütün  harcamalarınız  dahil olmaktadır.
Sanal kartınızla yaptığınız bütün  harcamalarınız  ve seçili internet sitelerinden yapacağınız harcamalarınız kampanyaya dahildir.
1 gün içerisinde  farklı olmayan  üye katılımcı  işyerlerinden bir seferde yapılacak 100 lira  ve üstü  alışverişlerin sadece birincisi kampanyaya dahil olmaktadır .
Kampanyaya katılmcısı olmak isteyenler  kayıtlı cep numaralarından RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 6635’e sms göndererek katılım sağlayabilirler.
kazandığınız  Worldpuan’ tutarlarınız , bireysel ve kullanıma açık kredi kartına yüklenir , Worldpuan’ların son kullanım tarihi cep telefonunuza sms le gönderilir.
Vaktinde kullanılmadığınız  Worldpuan’lar geri alınır.
Katılım için gönderilen sms tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 sms  şeklinde  ücretlendirilir.
Alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
Kampanyaya dahil alışverişler için Yapı Kredi Bankası sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
TercihKart kullanıcıları kampanya katılım bedeli 4.99 lira ödemelidir.
VakıfBank ve Yapı Kredi Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahip olduklarını açıklarlar.
Kampanya kapsamında katılımcı e-ticaret siteleri şunlardır;www. 1V1Y.COM, Acun Medya Kozmetik, Butikbebe.com, E-bebek, ehamal.com, lezzetlihediye.com, Lidyana.com.tr, Markafoni.com, memlekettengelsin.com, modaelinizde.com, Morhipo, Payu/Markafoni,
Shopigo.com, Tazemasa.com, Trendyol, Zizigo.

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.