İnternet Kampanyaları

EN SON KREDİ KARTI KAMPANYALARI

TAKSİTLİ ARABA KAMPANYALARI

Vodafone faturasız yeni hatlarda müthiş kampanya

 

 

Vodafone faturasız yeni hat alan aboneler müthiş kampanya indirimlerinden faydalanıyor.Abone sayısını artırmak isteyen Vodafone yeni abonesi olmak isteyip faturasız hat alan veya yedek hat çıkararak yeni numara almak isteyen eski abonelerine cazip teklifler sunuyor.

 

Promosyon (1 ay boyunca geçerli) Ücretsiz SMS -> 7000
250 DK + 250 SMS + 500 MB HOSGELDIN
40 TL (Yurtiçi her yöne konuşma ve SMS’lerde geçerli) HOSGELDIN 40

Yararlanmak isteyen abonelerimizden  faturasız bireysel hat müşterisi olmaları ve son 30 gun icinde yeni hat alarak aktivasyon yapmis olanların faydalanacakları kampanyamızdan numara taşıma işlemi ile Vodafone’a geçiş yapan aboneler yararlanamamaktadır. Kampanyadan yararlanacak abonelerin  yeni hat almış olmaları gerekmektedir.Promosyonlar 1 ay süresince geçerlidir. Kullanılmamış  bakiyeler 1 ay sonunda   silinir ve  bir sonraki aya devretmez. Promosyonlar 1 ay  sonunda yeterli bakiye bulunsa bile tekrar alınamaz.Promosyonlar Standart, Maksi Başlangıç Paketi ve Large Başlangıç Paketleri’nde geçerlidir ve tek seferliktir. Large Başlangıç Paketinin içerisinde 35 TL Cep Lira bulunmaktadır. Aboneler 35 TL’lik bakiyelerini *123#23# üzerinden sorgulayabilir.40 TL cep lira promosyonu yurtiçi her yöne konuşma ve SMS kullanımlarında geçerlidir, internet kullanımı ve paket satın alımlarında ve servis kullanımlarında geçerli olmayacaktır.40 TL cep lira promosyonunun ücretlendirilmesi abonenin kayıtlı olduğu tarife üzerinden gerçekleştirilecektir.40 TL cep lira promosyonunun ücretlendirmesi, abone standart tarife üzerinden ücretleniyorsa 46,25 kr/dk ile 33 kr/SMS’dir.40 TL promosyonunun bitmesi veya paket dışı kullanım durumunda aboneler, kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.Abonelerin, 250 DK, 250 SMS, 500 MB promosyonu için HOSGELDIN, 40 TL cep lira promosyonu için HOSGELDIN 40 kısa kodu ile 7000’e SMS yollaması yeterlidir.HOSGELDIN ve 40 arasında bir boşluk bırakılmalıdır.Promosyonlar abonenin kayıtlı olduğu tarifeden bağımsız olarak alınır.Promosyonlar tüm paketlerle beraber satın alınabilir, kendileri ile beraber satın alınamazlar.Promosyonlarını aktifleştirmiş aboneler, kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali ; sebeke içi ve şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.Abonelerin, promosyonlardaki kullanım bakiyelerini sorgulamak için OZET yazıp 7000’e SMS göndermeleri yeterlidir.Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse *7000# alt menulerinden de sorgulama yapabilirler.Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.Kampanyaya katılım tüm hediyeler için 7000 SMS kanalı ile 40 TL cep lira için Musteri Hizmetleri ve diğer yetkili bayiler yolu ile gerçekleştirilebilir.40TL ve 250dk 250 sms 500mb promosyonlarının kampanya bitiş tarihleri 31.12.2023’dür.

                        Şifrenizi almak için S yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderin.

 

vodafone spotify

Yalın İnternet Kampanyaları

SüperNet Yaz Kampanyası ile ev interneti indirimli fiyata. Sınırsız Ev Telefonsuz Yalın Adsl ayda sadece 49,90TL’den başlayan fiyatlarla.

Vodafone Ev Telefonlu Paketler

Evinde telefondan vazgeçemeyenlere SüperNet Anahtar Teslim Tarifeler 44,90 TL’den başlayan fiyatlarla! Üstelik, kurulumunuz ücretsiz.

Vodafone Net Öğrenci Tarifesi

Öğrencilere ve 26 yaş altı gençlere özel 12 Aylık Süper Ev internet. 24 Mbps’e varan Fiber Bilgisayar internet ayda sadece 79,90 TL’ye

Dijital Dükkan İnternet Paketleri

Ultra Limitsiz internet + Digiturk Play + Tablet + Sabit hat 4’ü bir arada süper fiyata! İnternet ve Digitürk Play gibi servislerle gün boyu keyif sizde.

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir Cevap Yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.