in

2017 TELEFON KAMPANYALARI

2016 ‘da satın aldığınız cep telefonunuz  2017’de markaların birbiri ardına çıkardığı yeni modellerle artık eskidi.Teknoloji çok çabuk değişiyor.Akıllı telefonların kullanım ömürleri artan özellikleriyle çabuk bozulabiliyor.Garanti süresi 2 yıl olan cep telefonları,garantilerinin dolması ,eskiyen teknolojileri nedeniyle kullanıcıları tarafından değiştirilmek isteniyor.Yeni modeller yeni özellikler,yeni tasarımlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Cep telefonu pazarında kızışan rekabette bir çok marka rakiplerinin önüne geçebilmek için modellerini arttırırken ,fiyatlarda da indirime gidiyor.

Türkiye pazarında resmi olarak satışa sunulan  cep telefonu markaları arasında başı I phone çekiyor.son olarak piyasaya çıkan modeli I phone 7 ve I phone 7 plus satış rekorları kırıyor.Iphone ‘dan sonra geldiği düşünülen Samsung , model sayısının fazla oluşuyla total satışlarda birinci.Türkiye piyasasında diğer markalar ; Htc,Lg,Sony,Casper,General Mobil,Vestel,Zte ve yeni modelleriyle Nokıa ‘da satışlarını arttırmak için yeni stratejiler geliştiriyorlar.

 Operetörler abone sayısını arttırmak için bu rekabette yerlerini almış durumdalar.Türkiye’de 3 telekomünikasyon  operetörü Turkcell,Vodafone,Ttnet 2017 ‘de de cihaz kampanyalarını sürdürüyorlar.

 TURKCELL   2017 CİHAZ KAMPANYALARI 

 

Samsung Galaxy A 2017 Taksit Bizden Kampanyası

Turkcell FATURALI HAT KULLANICILARI

Samsung galaxy  A 2017 serisi ,A3 2017,A5 2017 ve a7 2017 modellerini tercih eden abonelerine , ilk ay cihaz taksit bedeli ödetmeyecek.

Kampanya için

 

Bireysel Akıllı Dönüşüm Kampanyası

Turkcell evdeki marka modeli ne olursa olsun ,çalışmayan bozuk telefonlarınızı bile değerlendirip yerine yepyeni 4.5 g  teknolojili akıllı telefon veriyor.Kampanyada  Iphone , Turkcell, Samsung, General Mobile, Huawei, HTC markalarından seçtiğiniz  modeli 12-24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle alabilirsiniz.

Kampanya için 

Kontratlı Cihaz Yenileme Kampanyası 

Daha önce turkcell’den kontratlı cihaz almış olan aboneler kontratları sürerken yeni cihaz alabilecekler.Kampanyada sadece akıllı telefon alabilirsiniz.Kampanyada abonenin koşulları sağlaması şart sunulmuş.

Kampanya için  

VODAFONE   2017 TELEFON KAMPANYALARI

 

AKIL ALMAZ CİHAZ DEĞİŞİM KAMPANYASI

Kampanyayla eski çalışır durumdaki telefonlarınızı 1800 tl ‘ye kadar sayan Vodafone ; yerine 2017 model yeni telefonları  24 ay belirtilen tarifenizde kalmanız karşılığında piyasa fiyatının çok altında veriyor.

Kampanyayla alabileceğiniz modeller Samsung Galaxy S6 edge+, Samsung Galaxy A7 (2016), Samsung Galaxy S7 edge, iPhone 5s 16GB, iPhone 6s 32GB, iPhone 7 32GB, iPhone 7 128GB, iPhone 7 Plus 32GB

 

Kampanya için   

 

AKILLI TELEFON TARİFENİZE EK KAMPANYASI 

Iphone 6 16 gb ayda 130 tl fiyatıyla alabilirsiniz.

Iphone 6 plus ayda 145 tl taksitle alabilirsiniz.

Samsung Glaxy note 4 ayda 95 tl’ye yine  Htc one m8 ‘i 105 tl taksitle alabilirsiniz.

 

Kampanya için   

 

Türk Telekom   2017 TELEFON KAMPANYALARI

 

GÖNÜLLER BİR OLUNCA TTNET TELEFON KAMPANYASI

Hem kendinize hem sevdiklerinize Samsung Glaxy grand prime telefon almak isterseniz tarifenize ek 8 tl ‘den başlayan fiyatlarla Ttnet Gönüller bir olunca kampanyasından yararlanabilir,24 ay taksitle 2 telefon birden  alabilirsiniz.

Kampanya için   

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Ülker hisseleri sert düştü

Pegasus bilet kampanyaları