in

ACIBADEM & TÜRK TELEKOM ACİL MOBİL SAĞLIK KAMPANYASI

ACIBADEM & TÜRK TELEKOM ACİL MOBİL SAĞLIK KAMPANYASI

Türk Telekom aboneleri  artık “Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi” hizmetini ev telefonlarınızla kullanabileceksiniz !

Türkiye’nin  alanlarında lider kuruluşu Türk Telekom, ev telefonu kullanıcılarına yeni Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetini tekrar sunuyor.

Paket

  • Türk Telekom sabit hat müşterilerine ücretsiz tıbbı danışma ve ambulans servisleri
  • Yaşanan sağlık sorununa göre uygun teknolojiye ve hizmet kalitesine sahip hastanelere yönlendirme
  • Psikolojik danışmanlık ve aile üyeleri için 7.500 TL tutarında acil durum sağlık sigortası
  • Acıbadem sigorta indirimlerinden faydalanma gibi çok sayıda avantajlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunuyor.

Türk Telekom’un yeni hizmetinden bireysel müşteriler ve ailelerinden üç üye, toplam dört kişi yararlanabiliyor.

Detaylı Bilgi

  • Bir yıl boyunca ücretsiz tıbbi danışma ve ambulans hizmeti Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi ev telefonu üzerinden 7 gün 24 saat tıbbi danışma hizmeti sağlıyor. Paketten yararlanan Türk Telekom müşterileri sağlıkla ilgili birçok sorularının cevabını Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’nin deneyimli doktorlarına yönelterek alabiliyorlar. Bu hizmet kapsamında en yakın nöbetçi eczane bilgilerine de ulaşılabiliyor.Tam donanımlı ambulans hizmeti de Acıbadem Mobil Sağlık Paketi kapsamında bulunuyor. Türk Telekom müşterileri ve aileleri, tam donanımlı ambulans hizmetinden bir yıl boyunca acil durumlarda ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi kapsamındaki ambulanslar, içinde hekim, paramedik ve ilkyardım eğitimi almış sürücüsü ile uluslararası standartlarla donatılmış, yoğun bakım donanımlı olarak hizmet veriliyor. Acil ihtiyaç duyulan, operasyonlar sırasında kullanılan ilaç ve sarf malzemeleri de paket kapsamında yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak pakete sahip olan Türk Telekom müşterileri Acıbadem Mobil’in deneyimli doktorlarından yılda 2 kez psikolojik danışmanlık hizmeti alabiliyor.
  • Ayda tüm vergiler dahil 6,50 TL karşılığında bu hizmeti alanlara 7500 TL tutarında acil sağlık sigortasıTürk Telekom müşterilerine özel olarak sunulan ve aynı evde yaşayan 4 aile üyesini kapsayan Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi, bir yıl boyunca acil durumlarda Türkiye’deki tüm özel hastanelerde geçerli olacak 7.500 TL teminatlı acil sağlık sigortasını da hediye ediyor. Acil Durum Sağlık sigortası kapsamında, Türk Telekom bireysel müşterilerinin ameliyat, hastane-tedavi, oda&yemek ve yoğun bakım masrafları, 7.500 TL’ye kadar özel şartlar dâhilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanıyor.Türk Telekom müşterilerine özel sunulan bu paket ile Acıbadem Sigorta’nın anlaşmalı kurumlarında geçerli indirimlerden yararlanmak mümkün.Piyasa değeri yaklaşık 500 TL olan Acıbadem Mobil Acil Sağlık paketi Türk Telekom müşterilerine, tüm vergiler dahil ayda sadece 5,50 TL karşılığında sunuluyor.   süre 1 yıl geçerli.
  • Acıbadem Mobil Acil Sağlık Paketi hizmetinden yararlanmak ya da hizmet hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi, Türk Telekom Mağazaları ve Ofisleri ya da 444 0 TIP Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri’ne başvurulabiliyor.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

HAFTA SONU İNDİRİM DE OLAN MARKETLER

Yataş’tan Öğrencilere Kampanya