in

Axess’ten Mayıs ayı boyunca 100 TL’ye varan chip-para!

Axess’e özel GittiGidiyor.com’da 1-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye.

axess-kampanya-detay-gittigidiyor_4e8354

 

Axess’e özel GittiGidiyor.com’da 1-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye.

Kampanyaya katılmak için GİTTİGİDİYOR yazın 4566’ya SMS gönderin.

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 01-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye edilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
 • Kampanya katılımı için harcamadan önce “GİTTİGİDİYOR” yazıp SMS ile 4566’ya gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimi sonrası “kayıt oldunuz” mesajı gelecektir.
 • Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, yüklendikten sonra 10 gün boyunca kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar yüklemeden sonraki 11.gün silinecektir.
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacaktır.
 • Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.
 • BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil, Paypal üzerinden yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
 • Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Ayın Kampanyaları için http://www.axess.com.tr/axess/ adresini ziyaret edin.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Şok Market’te Bayram İndirimleri

Kiğılı Öğretmen ve Öğrencilere Özel İndirim Kampanyası