in

Axess ‘ten chip para yağmuru!50 tl,60 tl,200 tl,400 tl

Akbank AXESS chip para nedir ?

CHİP PARA NASIL KAZANILIR ?

Axess kartınızla yapacağınız alışverişlerinizde AKBANK tarafından kartınıza dilediğinizce harcayabileceğiniz hediye para tanımlamaktadır. tanımlanan bu hediye tutarına chip para denilmektedir. Kazanacağınız  chip-paranız  kart üzerinde bulunan çipte tutulmaktadır. Kartınızla  seçtiğiniz  Axess Üye İşyerlerine giderek , yapacağınız alışverişlerinizde kart  çipi üzerinde biriken chip-para’nın istediğiniz miktarını toplam tutardan düşebilirsiniz.

Axess kredi kartına özel Şok market kampanyası kapsamında bu ay farklı günlerde yapacağınız 40 TL ve üzeri 4 adet harcamada 15 TL değerinde chip para kazanma fırsatıyla birlikte ;bu ay  AXESS market alışverişlerinizde , akaryakıt harcamalarınızda , giyim giderlerinizde , elektronik, kozmetik alışveriş tutarlarınızda veya üye işyerlerinde yapacak olduğunuz alışverişlerinizi  yaparken Axess’inizi kullanın, toplamda  100 TL harcamalarınızda  anında 25 TL chip para kazanacaksınız.

axess-kampanya

Dopdolu  Chippara kazanma fırsatı

Chippara  hemen  500 TL Chip parakazanmak için yapmanız gereken harcama sözü !

Dopdolu  Chip para kazanmak için , Axess kartınızla  yapmayı taahüt ettiğiniz harcama sözü miktarına göre  50 TL, 100 TL, 200 TL veya 500 TL Chip para kazanabilirsiniz !

Fırsattan yararlanmak istiyorsanız 444 25 25 axess iletişim numarasını arayarak harcama sözünüzü verin; sonra gelen chip paraları güle güle harcayın .

Şok Market Axess Kampanyası 4×40’a 15 TL hediye

Kampanya Ayrıntıları şu şekilde;

  •  Axess üye işyeri Şok Marketlerde farklı günlerde yapacağınız 40 TL ve üzeri 4. peşin alışverişinize 15 TL chip para fırsatı! Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından ŞOK yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir.
  • Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır. Kampanyadan Axess, Wings,Neo ve Free sahipleri faydalanabilirler.
  • Bank’O Card Axess ve Ticari Kredi Kartları kampanyaya dahil değildir.
  • 15 TL chip-para hediyesi, farklı günlerde yapılmış 4 adet peşin 40 TL ve üzeri harcamayı gerçekleştirdikten sonra karta anında yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 18 Ağustos 2016 tarihine kadar tüm Şok marketlerde yapılacak olan bir sonraki alışverişlerde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar 19 Ağustos 2016 tarihinde silinecektir.
  • Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en çok 15 TL chip-para kazanabilir.
  • Chip-para kullanımları ve taksitli alışverişler kampanya kapsamında değildir.
  • İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
  • SMS tutarı KDV ve ÖİV dahil Turkcell aboneleri için 0.65 TL, Avea aboneleri için 0,60 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL olarak ücretlendirilir.
  • SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Ticari kartlar bu kapsama dahil değildir.

CHİP PARA KAZANMA FIRSATI SÜRÜYORKEN SİZDE FAYDALANMAK İÇİN  buradan VEYA 444 25 25 ‘İ ARAYARAK KAMPANYAYA KATILABİLİRSİNİZ.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

BANKPOZİTİF KAMPANYALARI

Tozlu com’un en beğenilen reklamı