in

Bimeks’ten Canon Kampanyası

Print

Canon Çift Kişilik Uçuş  Türkiye genelinde  uygulayıcısı olan yetkili Canon satış noktalarından 01 Mayıs 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında Canon E0SM3, EOSM10, 750D model fotoğraf makinelerinden satın alan, Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi tüketiciler canon ucak biletim cebimde adresindeki Katılım Koşulları’na eksiksiz ve uygun olarak süresi içinde başvuruda bulunmaları kaydı ile faydalanma hakkı elde edeceklerdir.

Belirtilen tarihlerde belirtilen ürünlerden satın alan tüketiciler, İstanbul, İzmir ve Ankara hava limanlarından Amsterdam, Londra, Paris, Berlin, Roma, Atina, Viyana, Brüksel, Budapeşte, Münih ve Milano hava limanlarına ekonomi sınıfı çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti promosyonundan faydalanma hakkına sahip olacaklardır. Kampanya detayları ve katılım koşulları yer almaktadır.

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için, alışveriş faturasının kendi adlarına düzenlenmiş olması zorunludur.

sadece gerçek kişiler için geçerlidir.

Promosyon uçuş bileti hakkı devredilemez, parasal karşılığı talep edilemez, takas ve iade yapılamaz.

Tüketiciler, kampanyaya katılmadan evvel Katılım Koşulları’nı eksiksiz ve dikkatlice okumak ve onayladıkları takdirde alışveriş faturası tarihinden itibaren 30 günlük ürün iade süresini takiben en geç 30 gün içerisinde internet sitesinde belirtilen koşullara uygun olarak kampanya katılım başvurusunda bulunmakla mükelleftir.

Havaalanı vergileri, bu vergileri kapsayan yakıt harcı, her ülkeye göre farklı sayıda olan kalkış ve iniş yapılan havalimanları vergileri ve seyahatten kaynaklanabilecek olan tüm sair harç, sigorta bedeli, diğer vergiler ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla benzeri tüm gider ve masraflar Tüketici’nin kendisine aittir. Tüketici’nin kişisel bilgileri kampanya düzenleyicisi tarafından kampanya çerçevesinde kullanılabilir ve gerektiğinde program ortakları ile paylaşılabilir. 500 adet ürün satışı sınırlıdır.

Kampanya düzenleyicisi ve başvuru adresi: BA Life Pazarlama Rek. Org. Ltd. Şti.Veko Giz Plaza, Maslak Mah., Meydan Sok. No:3/29 Sarıyer, İstanbul. Danışma Hattı: 0212 963 17 96 (Pazartesi – Cuma saat 9:30 – 18:00 arası hizmet verilmektedir. Türkiye Cumhuriyeti resmi tatil günlerinde danışma hattı hizmeti verilmemektedir)

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Türk Hava Yolları Kampanyası

MoneyClub Kart ile Barbie oyuncağı alın Roma seyehati kazanın