in

Bonus kart ile Altınyıldız, Defacto, Koton alışverişlerinde 45 TL hediye

Bonus kart ile Altınyıldız, Defacto, Koton alışverişlerinde 45 TL hediye

bonus

Bonus kredi kartı sahipleri bayrama özel kampanya kapsamında 10-11 Eylül 2016 tarihlerinde Altınyıldız, Defacto, Koton mağazalarından yapacakları 100 TL üzeri alışverişlerde 15 TL kazanacak. Bu mağazalardan toplamda 3 defa 100 TL alışveriş yaparak 45 TL bonus kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya 9-11 Eylül 2016 tarihleri arasında Altınyıldız, Defacto, Koton mağazalarında Garanti Bankası POS’undan Bonus kartlarla yapılacak 100 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Tek seferde yapılacak 100TL üzeri işlemlerden 15 TL bonus kazanılır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 45 TL bonus kazanabilir.
  • Kampanya kapsamında aynı gün aynı mağazada/web sitesinde yapılacak alışverişlerin sadece ilki ödül kazandırır.
  • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir.
  • BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus; ParaCard’lar dahildir. Bonus business ve sanal kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan bonus 16 Eylül 2016 tarihinde kartlara yüklenecektir. 26 Eylül’e kadar kullanılmayan bonus, 27 Eylül 2016’da geri alınacaktır.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Hepsiburada 150 TL hediye çeki kampanyası 12-15 Eylül

Çalışan emekliye müjde!