in

Bridgestone Ve Lassa Lastik Alanlar El Classico Maçına Gidiyor

Bridgestone Ve Lassa Lastik Alanlar El Classico Maçına Gidiyor

lassa

Bridgestone ve Lassa lastik alanlar El Clasico maçına ücretsiz gidiyor. Bu kapsamda 4 lastik alarak 1 çekiliş hakkı kazanarak dünyanın en büyük maçına gitme şansı yakalayabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 31.08.2016 tarih ve 24951361-255.01.02/2119-6760 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
  • Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm Lassa ve Bridgestone Yetkili satış noktalarından ve (ücretsiz) internet sitesinden, Otomobil, 4X4 (SUV) veya Hafif Ticari grubu Lassa ve Bridgestone markalı yaz ve kış lastiklerinden tek seferde 4 adet (her 4 lastik için bir şifreli kart) aldıklarında (Toptan ve filo satışları kampanya kapsamında değildir.) fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan( internet sitesi üzerinden gerçekleşen alış verişlerde şifreli kart, fatura ve ürün ile birlikte en geç 3 gün içerisinde teslim edilecektir.) Üstü kapalı katılım kartında bulunan şifreyi, ad-soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 6635 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen veya ücretsiz olarak  internet sitesindeki forma şifre, ad, soyad, adres, fiş/fatura no , tarih ve telefon bilgilerini eksiksiz dolduran müşteriler çekilişe katılabileceklerdir.
  • Kısa mesajla şifre gönderimi ve internet sitesinden şifre girilmesi  süresince her gün 24 saat kesintisiz olup son şifre gönderme tarihi 08.10.2016 saat 23:59’dur.
  • Çekiliş 12.10.2016 tarihinde saat 11:00 Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 7 kişi,firmanın belirleyeceği günde kullanılmak üzere 2 gece, 3 gün tek kişilik Barcelona seyahati; İstanbul-Barcelona-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, Havaalanı-otel-havaalanı transferleri, 4* otelde, 2 gece oda+kahvaltı konaklama, Barcelona-Real Madrid maç bileti, Seyahat sigortası dahildir (Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. İstanbul’a kadar olan ulaşım, vize-pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış fonu masrafları, ekstra turlar ve özel harcamalar talihlilere aittir) Yurt dışı seyehati KDV’den muhaftır ikramiyesi kazanacaktır.
  • Kazanan talihliler Takvim gazetesinde duyurulacaktır. başvurmayan asillerle, başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
    kısa mesaj yoluyla tüm Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Avea(Markası “Turk Telekom”), Turkcell, Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir ve kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Starmaxx Lastik Alanlara 2 Adet Mazda Mx-5 Çekiliş Fırsatı

A101 ‘de bu haftanın fiyatları ! A 101 AKTÜEL