in

DENİZBANK PARA KART KAMPANYA

PARA KART KAMPANYA

KAMPANYANEREDE

Para kart kullanıcıları kart kullanımlarında düzenlenen indirim.çekiliş,avantajlardan yeterince haberdar oluyorlar mı ?

Biz de bu soruyu sorduktan sonra kolları sıvadık .Kampanya nerede tüketici odaklı bir PLATFORM.Tüketici faydasını gözeten alışveriş rehberi iddamız halen sürüyor.Siz para kart kullanıcılarını PARA KART indirimli avantajlardan haberlerini aktararak ,etkin faydalanmanızı umuyoruz.

DenizBank Paracard ile Alışverişlerinizden Bonus Kazanırsınız..

DenizBank Paracard vadesiz hesabınıza bağlı olarak çalışan bir banka kartıdır. Hesabınızdaki parayı DenizBank Paracard aracılığıyla dünyanın her yerinde hem nakit ihtiyaçlarınızda hem de alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Bu sayede hem yanınızda nakit para taşıma derdinden kurtulur hem de alışverişlerinizden bol bol bonus puan kazanırsınız.

DenizBank Paracard’ınızla Şifre ve Bakiye Sorgulama İşlemleri Çok Pratik..
 • Banka kartınızı aldığınızda, mevcutta bankamızdan kredi kartı veya banka kartı sahibiyseniz, son tanımladığınız kart şifresi yeni kartınıza da tanımlanacak ve tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir. Şifrenizi değiştirmek isterseniz aşağıda belirtilen yeni şifre belirleme adımlarını izleyebilirsiniz.
 • Paracard’ınız için yeni şifre belirlemek isterseniz, şifrenizi 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığından ya da AçıkDeniz İnternet Bankacılığından belirleyebilirsiniz. Şifrenizi SMS ile belirlemek için, cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne SIFRE boşluk istediğiniz dört rakamlı şifreyi yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son dört rakamını yazarak 3280’e gönderin, şifrenizi belirleyin.
 • Lütfen şifrenizi, personelimiz dahil kimse ile paylaşmayın!
 • Hesap bakiyenizi öğrenmek için, HESAP yazın bir boşluk bırakın, DenizBank Paracard’ınızın son dört hanesiyle birlikte 3280’e kısa mesaj gönderin, hesap bakiyenizi*** anında öğrenin!
POS Para

Zamandan Tasarruf Edin!

POS Para anlaşmalı mağazalardan DenizBank Paracard’ınızla alışveriş yaptığınızda ATM`ye gitmenize gerek kalmadan nakit çekebiliyorsunuz.

POS Para sayesinde; DenizBank Paracard’ınızla kullandığınız minimum 10 TL`lik alışverişlerde, 10 TL ve katları olmak üzere 100 TL`ye kadar olan nakit ihtiyacınızı kasadan hızlıca karşılayabilirsiniz.

Sadece 3 işlemde paranızı çekersiniz

 • Kasada, DenizBank Paracard’ınız ile ödeme yaparken POS Para istediğinizi ve 100 TL’ye kadar ihtiyacınız olan nakit tutarı belirtin.
 • POS ekranında çıkan alışveriş ve nakdin toplam tutarı için şifrenizi girin.
 • POS Para miktarı da slipinize yansır. Mağazadan ayrılmadan önce alışveriş slipinizi kontrol edin.

POS Para hizmeti sadece kartınızı alışverişlerinizde kullandığınızda geçerlidir. Yapacağınız en az 10 TL’lik alışveriş ile birlikte 10 TL ve katları olmak üzere tam 100TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı kasalardan karşılayabilirsiniz. Bu hizmet için ekstra bir ücret yansıtılmamaktadır. Ancak banka hesabınızda yeterli nakit olmadığı takdirde, eğer banka hesabınıza bağlı “Kurtaran Hesabınız” mevcutsa, POS Para talebiniz bu hesabınızdan karşılanacaktır. Bu durumda Kurtaran Hesabın kullanımı için mevcut nakit çekim faiz/ücretlendirmesi geçerliliğini koruyacak olup, söz konusu faiz ve ücretler Kurtaran Hesabınıza yansıtılacaktır.

Anlaşmalı mağazalar:

 • CarrefourSA
 • CarrefourSA Expres
 • Kiler
 • Real
 • D&R*
 • DiaSA*
 • Şok*

* Sadece anlaşmalı D&R, DiaSA ve Şok mağazalarında geçerlidir.

Paracard& Bonus   

Bonus üyesi PETROL OFISI istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden  katılarak 40 TL bonus, SMS ile  katılarak 30 TL bonus kazanın.

Katılmak İçin: İlk harcamadan önce “POAS” yazıp , 3340’a SMS gönderilmeli veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL” butonuna tıklanmalı, daha sonra harcama yapılmalıdır.

 

Paracard Bonus bir ATM kartından çok daha fazlası. Alışverişte para yerine geçen Paracard Bonus ile hem yanınızda para taşıma derdinden kurtulur, hem de alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. Yurtiçinde tüm ATM ve POS’larda, yurtdışında ise Visa ve MasterCard logolu ATM ve POS’larda kartınızı kullanabilirsiniz.*  Paracard Bonus ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu!

Üstelik Paracard Bonus ile yaptığınız alışverişlerinizde kuruşları ödemezsiniz.

*Troy logolu Paracard Bonus sadece yurtiçindeki Garanti Paramatik ve Pos’larında ve diğer Troy logolu ATM ve Pos’larda geçerlidir.

Yenilenen Paracard Bonus’un kullanım alışkanlıklarınıza uygun farklı çeşitleri var.

 • Vadesiz mevduat hesabınıza bağlı Paracard Bonus  ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik alışverişlerde nakit para yerine Paracard Bonus kullanarak bol bol bonus kazanır, kazandığınız bonuslarla tüm Bonus Program Ortakları’nda bedava alışveriş yaparsınız.
 • Kartların sağ alt köşesinde yer alan ve ödeme yöntemi markasını taşıyan bölümde artık bir Türk markası var ! Türkiye’nin ödeme yöntemi : TROY. Troy logolu Paracard Bonus ile alışverişleriniz tüm Türkiye’de hızlı, güvenli ve bonuslu !
 • Paracard Bonus Trink  ile çağın hızına ayak uydurmak kolaylaşır. Paracard Bonus Trink‘in temassız çipiyle alışverişlerinizi “trink” diye bir dokunuşta öder ve geçersiniz.
 • 18-25 yaş arasındaysan al bir Bonus Genç Paracard! Hesap işletim ücreti ödeme. Alışverişlerinde bol bol bonus kazan. Kazandığın bonusları tüm Bonus Program Ortakları’nda kullan.
 • Garanti One
 • Paracard Bonus Business firmanıza özel esnek çözümler sunar.
İhtiyaçlarınıza yönelik yeni çeşitleriyle Paracard Bonus’un hızlı, güvenli ve bonuslu dünyasının keyfini çıkarın. Unutmayın, Paracard Bonus ATM kartından çok daha fazlası.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

EV TELEFONU VE İNTERNET KAMPANYALARI

Yapı Kredi Yakıt Kampanyası & World Kampanya Akaryakıt