in

Garanti İnternet Şubesinde Boyner %15 İndirim Kodu Hediye

Garanti İnternet Şubesinde Boyner %15 İndirim Kodu Hediye

boyner

Garanti bankası müşterileri internet ve cep şubesinden ücretsiz alabilecekleri indirim kodu ile Boyner.com.tr online alışveriş sitesinde %15 indirim fırsatından yararlanacak. Kampanya 25 Eylül 2016 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • 2-25 Eylül  tarihleri arasında Garanti web veya Garanti Cep’e  giriş yapan müşterilerimiz Boyner.com.tr alışverişlerinde %15 indirim kazanacaklardır. İndirim Boyner Mağazaları’nda geçerli değildir. %15 indirim aksesuar, kozmetik, kondisyon aletleri, okullar için üretilen kolej ürünleri, Gift Kart vb. kategorilerinde geçerli değildir. İndirim kodları başkasına devredilemez, başka indirimlerle birleştirilemez. Her katılımcı 1 adet indirim kodu kazanabilir.
  • Kampanya kodları, Garanti Bankası tarafından 26 Eylül 2016’ya kadar SMS’le iletilecektir. Kampanya kodları 30 Eylül’e kadar Boyner.com.tr alışverişlerinde kullanılmalıdır. Bu tarihten sonra kodlar geçerliliğini kaybedecektir.
  • Kampanya kodunun iletilebilmesi için cep telefonu bilgisi güncel olmalıdır. Cep telefonu bilginizi Paramatik veya şubelerden güncelleyebilirsiniz.
  • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları yararlanamaz

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Avon İnternet Sitesinde Axess Kredi Kartına Özel 25 TL Chip Para Hediye

Hyundai Yetkili Servislerde Benzinli ve Dizel Motor Bakımı 269 TL