KAMPANYA NEREDE.COM

Güncel kampanya,indirim,avantaj,hediye duyurularını yapan,markalarla ilgili en ayrıntılı bilgileri bulacağınız alışveriş rehberi kampanyanerede.com ‘  kullanıcıların internette aradıkları  binlerce  aramada  sizlere faydalı olmak amacıyla NETPLUS GruP’  şirketlerinden Medya mr.jr.picasso aracılığıyla sürdürülen sosyal sorumluk projeleri kapsamında insanlara faydalı site kurma fikrinden yola çıkılarak kurulmuştur.
En uygun alışveriş seçeneklerinin yanısıra marka,market,mağaza indirimlerini ,kampanya haberlerini,indirim duyuruları ,indirimin adresini , duyurularını inceleyerek ; avantajlı,ekonomik alışveriş yapacaksınız .

Hedeflerimiz

  • Sitemiz ziyaretçilerinin alışverişlerinde doğru karar verebilmeleri için araştırmalarını kolaylaştırmak ve bunu ziyaretçilerine tamamen ücretsiz sunmak,
  • MARKA, MARKET, E-TİCARET SİTELERİ, taksitli araba ,internet,gsm,marka,konut,kart,banka gibi birçok kategoride en güncel kampanya ,indirim ,avantajları kapsamlı izleyerek, ziyaretçilerimize en doğru şekilde ulaştırmak,
  • Çözüm ortaklarımız ile grubumuzla kurumsal bağımızı tamamen şeffaf  bilgilendirme yaparak ziyaretçilerimizle iletişimde ve katılımlarını sağlayarak yorum, e posta,iletişim numarası ve adreslerimizi paylaşarak iletişim kanallarını açık tutarak dürüst, ücretsiz, tercih edilen kampanya platformu olmak.

Kampanyanerede.com ekibi olarak ;

  • Güvenilen firma ,şirket ve markaların yaptığı kampanyaları sitemizde bulacaksınız
  • Ziyaretçilerimiz kampanya katılımlarında bilinçlenmelerini sağalayarak güvenli ve indirimli alışveriş yapmalarına çalışırız .
  •  En GÜNCEL indirimleri, en hızlı ve ücretsiz olarak sunarız.
  • İndirim ve  kampanyalardan  en doğru şekilde faydalanmanıza çalışırız

Sitemizde bulacaklarınız 

Kullanıcılarımız google‘ arama kutusundan yaptıkları kampanya ve indirim aramalarını  ve daha fazla konuyu  sitemizde bulabilirler.

 

 

Giriş

Hala üye değil misiniz?
Üye OL

reset password

KampanyaNerede
Giriş

Üye OL

Captcha!
KampanyaNerede
Giriş