in

İş Bankası Babalar Günü Kampanyası

İş Bankası Babalar Günü Kampanyası

Moda-isbank-720x200

BU  FIRSAT KAÇMAZ. İŞ BANKASINDAN BABALAR GÜNÜNE ÖZEL KAMPANYA

Babalar Günü’ne özel 20 TL MaxiPuan Fırsatı!

Babalar Günü Kampanyamız kapsamında 9 – 19 Haziran 2016 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde, farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri ikinci alışverişe 20 TL MaxiPuan ! Üstelik tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 2-7 taksitli alışverişlerinize +2 taksit fırsatıyla!

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamız, 9 – 19 Haziran 2016  tarihlerinde giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren tüm Maximum üye işyerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapılacak ikinci 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kuyum sektörü kampanyaya dahil değildir, giyim aksesuarı olarak değerlendirilmemelidir.
2- Kampanyamız kapsamında 20 TL Maxipuan fırsatından yararlanılabilmesi için 9 – 19 Haziran 2016  tarihleri arasında peşin veya taksitli olacak şekilde tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 2 defa harcama yapılması gerekmektedir.
3- Kampanyamız, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
4- Kampanyamız kapsamında alışverişler mutlaka Maximum özellikli POS cihazlarından yapılmalıdır.
5- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “BABAM” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.Kampanyaya ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
6- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
7- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Banka sisteminde harcama yapacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
8- Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartlar da dâhildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “BABAM” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
9- İlave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartlara yüklenecektir. Yüklenen ilave Maxipuanlar en son 11.07.2016 tarihinde kullanılabilecek olup, kullanılmayan ilave MaxiPuanlar 12.07.2016 tarihinde geri alınacaktır.
10- Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılacak alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11- Kampanyamızdan Bankamatik Kartı, MercedesCard ve Maximiles ile yararlanılabilir.
12- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
13- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
14- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15- Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
16- Alışveriş sonrası iptal veya iade edilen işlemler kampanya harcama hesaplamasına dahil edilmeyecektir.

 

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

n11.com’dan Tatil & Eğlence – %5 ERKEN Rezervasyon İndirim Kuponu

Babanıza En Güzel Hediyeler