in

İşbankası Fırsatla Uygulamasına Katılan Herkes 2 Adet Sinema Bileti

İşbankası Fırsatla Uygulamasına Katılan Herkes 2 Adet Sinema Bileti

cinemaximum

İş bankası müşterileri fırsatla uygulaması ile facebook ve twitter hesaplarını müşteri kayıtları ile eşleştirdiklerinde 2 adet cinemaximum sinema bileti kazanacak. Fırsatla tamamen ücretsiz olup iş bankası kampanyalarına katılım sağlayabileceğiniz bir hizmettir.

 

 

Kampanya Katılımı

• İş Bankası müşteri kaydınızı Facebook üzerinden eşleştirdiyseniz; Facebook sayfalarımızda Fırsatla sekmesinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamanız,
• İş Bankası müşteri kaydınızı Twitter üzerinden eşleştirdiyseniz; #fırsatlakazan hashtag’ini Twitter’da paylaşmanız yeterlidir. İyi seyirler dileriz!

Kampanya Ayrıntıları

1. Kampanyamız fırsatla uygulamasını kullananlar için geçerlidir.
2. Hediye Cinemaximum sinema bileti PNR kodları kampanya bitiminden itibaren 5 iş günü içerisinde Bankamız sisteminde kayıtlı cep Telefonu numaranıza gönderilecektir.
3. Fırsatla kampanyamızdan kazandığınız 2 adet sinema biletinizi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri Saat 19:00’ a kadar olan seanslarda kullanabilirsiniz.
4. Facebook üzerinden eşleştirme yapmanız durumunda ekranda beliren “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayarak, Twitter üzerinden eşleştirme yapmanız durumunda ise #fırsatlakazan hashtag’ini Twitter’da paylaşarak kampanyamıza katılabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için hashtag paylaştığınız sırada Twitter hesabınızın korumalı olmaması gerekmektedir.
5. Kampanyamız müşteri bazında olup, her müşterimiz kampanyadan yalnız bir kez faydalanabilir.
6. Hediye bilet kazanabilmeniz için geçerli ve kullanıma açık en az bir adet Kredi kartı ve/veya Bankamatik Kartınız olması gerekmektedir.
7. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, MaxiPara Kart ve ek kartlar kampanyaya dahil değildir.
8. Kampanyamız kapsamında hediye edilecek biletler 20.000 adetle sınırlıdır
9. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fırsatla Uygulaması Detayları:

1. Fırsatla uygulamamızdan yararlanmak için İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir.
2. Eşleştirme işlemini Facebook/Twitter tarafından sunulan izin ekranına vereceğiniz izin sonrasında istenilen bilgi girişlerini yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Bireysel İnternet Şubesi’nde ana sayfadaki Facebook/Twitter ikonlarına tıklayarak erişeceğiniz menü üzerinden de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
3. Eşleştirme adımı sonrasında Fırsatla kampanyalarından uygun koşullu olanlara katılabilirsiniz.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Hyundai Kampanyası

Visa Kredi Kartı Gittigidiyor %5 İndirim Kampanyası