in

İŞYERİ İNTERNET KAMPANYALARI

    Eskiden eve veya işyerine internet bağlamak için postaneye gider önümüze konan fiyata razı olur , çıkarılan evrakları imzalardık.Artık internet sağlayıcı firmaların çoğalmasıyla oluşan rekabet ortamında tüketiciler daha uyguna internet hizmetini alabiliyor.Varolan internet sağlayıcı fiyatlarını araştırmadan interneti komşusunda olan  veya kullandığı cep telefon operatorunun internet paketini direk bağlatan tüketicilerle yeni internet bağlatacak olanların internet  hızı,kotası,fiyatını araştırmalarını kolaylaştırmak ,bütün internet  fiyat paket bilgilerini biraraya toplamak internet şirketinizi seçerken kolaylık sağlayacaktır.Bu yazımızda işyerine internet bağlayacaklar için işyeri internet paketlerini inceledik ;
dijital dukkan kurumsal internet

100 Mbps’e kadar maksimum hızlı internet

VODAFONE İŞYERİ İNTERNET KAMPANYALARI

KOTA SINIRI YOKTUR.

İŞYERİNİZDE KULLANDIĞINIZ İNTERNETİNİZİN HIZI 100 Mbps .

 • İŞYERİ İNTERNET KAMPANYASINDA VERİLEN Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Vodafone İŞYERİ İNTERNET  Kampanyasından bireysel ve kurumsal aboneler  24 ay taahhütle faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında Abonenin seçimine göre 12 Aylık Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence paketi üyeliği ücretsiz olarak Abonenin kullanımına sunulacaktır. Kampanya dahilinde Abone dilerse Dijital Dükkan – Konuşukça Öde sabit telefon (VoIP) hizmetinden de faydalanabilecek olup, Abonenin bu hizmeti talep etmesi halinde hat bedeli hediyedir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7” / T113 WiFi Tablet tüm paketler için abonenin alımına sunulacaktır. Abonenin kampanya ile beraber Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7” / T113 WiFi Tablet talep etmesi durumunda seçtiği internet paketine ek olarak cihaz bedeli vergiler dahil 360 TL olan Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7” / T113 WiFi Tablet aylık 15 TL bedelle aboneye faturalandırılacaktır.
 • Kampanya kapsamında Abonenin tablet talep etmesi halinde tableti satın alabilmek için aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:
  • Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması,
  • Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
  • Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
  • Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir,
  • Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması.

TTNET İŞYERİ İNTERNET PAKETİ

TURK TELEKOM İŞYERİ PAKETİ ‘ İŞYERİM ‘ AYRINTILARI

PAKET FİYATLARI 87 TL ‘yle 164 tl arasında değişen kota LİMİTSİZ, FAKAT ADİL KULLANIM KOTALI PAKETLER MEVCUT.Paket seçeneklerinde aile koruma şifre uygulaması ücretsiz,bunun yanında ttnet müzik servisinden ücretsiz yararlanılabiliyor.NET  DİSK ALANI 2 GB OLAN PAKETLERDE MacAFEE antivirüs korumasıda var.

ultra limitsiz işyeri paketleri

16 mbps sabit hızda paketlerle hızlı internet seçenekleri bulunan paket 89 ila 162 tl arası ücretlendirilmiş.

Hiper pakette hız 24 mbps fiyatlandırma yine 89 ila 164 tl arasında belirlenmiş.

Bu paketleri alan iş sahiplerine TTnet domain ,lisanslı e posta -kolay site kurulumunu toplu biçimde epostalar aylık 3.5 tl diğer ürünlerle aylık 20 tl olarak fiyatlandırıyor.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASINDA KAMPANYA

En Uygun İnternet Kampanyaları