in

Kanz Çocuk İlkbahar -Yaz Kampanyası

Kanz Çocuk ilkbahar- Yaz  %90’a varan indirimler var .

Kanz mağazalarında indirimler sürüyor. Kanz çocuk giyim mağazalarında ilkbahar –  yaz sezon ürünlerinde %70’e varan büyük yaz indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Çocuk modasının öncü markası Kanz, İlkbahar Yaz Sezonu ürünlerinde %70’e varan indirim Fırsatı sunuyor. Tüm Kanz mağazalarında geçerli olacak  aksesuar ve ayakkabı ürünleri dahil değildir.

Kanz’ın yazlık koleksiyonlarında % 90 ’a varan indirim fırsatını kaçırmamak için acele edin, keyifli alışverişler…

Çocuk modasının trend markalarından Kanz’dan Etiketin Yarısı indirim süprizi! 0-12 yaş çocuklar için rahat ve kaliteli tasarımları %50 indirim fiyatlarıyla  Kanz’dan bebek ve çocuklarınız için birbirinden renkli ve en trend kıyafetleri seçebilirsiniz.

Türkiye genelindeki tüm Kanz mağazalarında geçerli olan Etiketin Yarısı indirimli fiyat fırsatıyla en trend miniği sizin çocuğunuz olacak !

Çocuk modasının öncü markası Kanz 1949 yılında Almanya’da kuruldu.

0-12 yaş grubu çocuklar için özel tasarlanmış koleksiyonlar hazırlayan Kanz, 35’den fazla ülkede annelerin, babaların ve çocukların tercih ettiği bir “dünya markası”.

Kanz Koleksiyonlarında farklı tarzı olan çocuklar için farklı temalar ve her temada kolay kombinlenen ürünler yer alıyor. Her temanın ayrı bir öyküsü, renkleri, desenleri ve stili var. Birçok farklı seçenek arasındançocuğun tarzına ve kişiliğine en uygun olanı seçmek çok kolay.

Kanz koleksiyonu birbiriyle uyumlu, kolay giyilip çıkarılan, kullanımı kolay ürünlerden oluşuyor. Tasarımlar hazırlanırken hem çocukların hem de annelerin ihtiyaçları düşünülüyor. Çocuklar rahatça hareket ediyor, çocuklarını giydiren annelerin hayatı kolaylaşıyor.

Medizinisch Getestet Tıbbi Kalite Testi: Bu testten geçen tekstil ürünleri vücudu tahriş eden materyal içermez. Ürün yüzeyinde kullanılan tüm materyaller sağlıklıdır ve vücut yüzeyine zarar vermez. Kumaşlar kullanışlıdır ve kanserojen madde içermez.

Ultraviole Korumalı Çocuk Ürünleri: Çocuk cildi çok narindir. Yetişkinlere göre bebek cildinin daha çok korunmaya ihtiyacı vardır. En kolay güneşten korunma yolu uygun kıyafeti giymekle olur. Bu yüzden Kanz ultraviyole korumalı ürünler üretir.

OEKO-TEX 100 Kalitesi Standartı Sertifikası: Bebek giysileri % 100 koton (pamuk) ve Oeko-Tex tarafından sertifikalanmış malzemelerden yapılmaktadır. Yapılan testlerde insan vücudunun ekolojik gereksinimleri standart hale getirilmektedir.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Beta Ayakkabı Kampanyası

2017 Renault fiyat listesi