in

LTB Etiketin Yarısı Kampanyası

LTB Etiketin Yarısı Kampanyası

LTB mağazalarında 2016 yazına özel koleksiyonlarda seçili ürünlerde geçerli kampanya kapsamında %50 indirimli etiketin yarısı fırsatı sizleri bekliyor. Spor giyinmeyi sevenler için LTB etiketin yarısı fırsatını kaçırmayın!

Modern sokak modasının ihtiyaçlarına yönelik koleksiyonlar hazırlayan LTB Jeans, 2016 İlkbahar Yaz koleksiyonunda etiketin yarısı kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında seçili ürünlerde %50 indirim uygulanacaktır.

Kampanya LTB Mağazaları ve shop.ltbjeans.com online satış sitesinde geçerlidir.

Turquality Projesinin ışığında, 1994 yılından beri SPOR GİYİM MODASINDA LİDERİZ. Türkiye Denim Pazar’ındaki önemli konumuyla LTB, stratejilerini kısa ve orta vadeli potansiyel verim üzerine belirlerken uzun vadede alınacak sonuçları da göz önünde bulunduran ve sevilen üyelerimizden biri.

Türkiye ve yurt dışında hazır-giyim perakende sektöründe hizmet veren LTB, dikkatini modaya kaydıran ve yeni ortaya çıkan pazarlara öncelik vermektedirGenç bir ruhun tutkusuyla gelişmeye ve öğrenmeye devam ederek müşterilerimize heyecanımızı sunuyoruz. Bu da, genç ve orta yaşlı jenerasyonun LTB’yi tercih etmesinin ana nedenidir. Moda dünyasıyla içli dışlı olan dinamik ve yaratıcı tasarım ekibi, yüksek denim teknolojisi ve 60 yıldan fazla süregelen bilgi, birikim ve tecrübeyle birleşince, başarı kaçınılmaz oluyor Bir denim markası olarak LTB, ürünleri 71 ülkede her türlü müşteri profiline uygun olan bir dünya markası. LTB; atlet, t-shirt, gömlek, etek, takım elbise, ceket, pantolon, kazak, spor giyim, şort, kemer, çanta, şapka, iç giyim ve özellikle, dokuma, örgü, triko ve aksesuar gruplarından oluşan geniş bir yelpazeye sahip.

SA 8000’e katılabilen ilk Türk Denim markası olmanın verdiği haklı gururu zevkle taşıyoruz.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Ev almak isteyene ‘sandık’…

Konutta ‘katılım’ düştü!