in

Maximum Kart Taksitli Nakit Avans Kampanyası %1.89 Faiz Eylül 2016

 

maxximum

Maximum kredi kartı sahiplerine özel indirimli taksitli nakit avans kampanyası kapsamında %1.89 faiz oranıyla 15.000 TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. 9 ay vadeli olarak gerçekleşecektir. Taksitli nakit avansı bankamatik ve internet şubesinden kullanabilirsiniz.

Örnek Ödeme Tablosu
Taksitli Nakit
Avans Tutarı *
Aylık Faiz
Oranı**
Taksit Sayısı
(Ay)
Yıllık
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı***   Ödenecek Toplam
Tutar ***
        1.000 TL     1,89            9        %30,88            124,09 TL         1.116,79 TL
        2.500 TL     1,89            9        %30,88            310,22 TL         2.791,97 TLAyrıntılar
  •  9 ay vadeli TNA kullanımlarında aylık %2,02 (KKDF ve BSMV hariç ) yerine %1,89 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı uygulanacaktır.
  • kullanıma açık ve geçerli şahıs kredi kartı sahibi müşterilerimiz faydalanabilecek olup, İş’te Üniversiteli kredi kartı, Şirket Kredi Kartı ve Bayi Kartlar ile kampanyadan faydalanılamayacaktır.
  •  herhangi bir işlem adedi sınırlaması bulunmamakta olup, müşteri bazında indirimli faiz oranından kullanılabilecek azami TNA tutarı 15.000 TL’dir. 9 ay dışındaki vadelerde ve %1,89 dışındaki faiz oranlarından kullanılan TNA’lar bu toplama dahil edilmeyecektir.
  • 5-8 ay vadeli işlemler ve toplamda 15.000 TL’nin üzerinde çekilen tutarlar için mevcut aylık %2,02 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı kullanılmaya devam edilecektir.
    6- %1,89 (KKDF ve BSMV hariç) indirimli faiz oranı tüm kanallardan gerçekleştirilecek 9 ay vadeli Taksitli Nakit Avans kullanımları için geçerli olacaktır.
  • Bankamatiklerden günlük nakit avans limiti “Maximum Klasik ve Standart” tipindeki kredi kartları için 2.500 TL, “Premier, Gold ve Platinum” tipindeki kartlar için ise 3.000 TL’dir. Tek seferde bu tutarın üzerinde Taksitli Nakit Avans çekmek isteyen müşterilerimiz Şubelerimiz ya da İnternet Şubemiz aracılığıyla işlem yapabileceklerdir.
  • Taksitli Nakit Avans işlemlerinde günlük toplam limitler; İnternet Şubesinden yapılacak işlemlerde ve Telefon Şubesinden yapılacak işlemlerde ise 15.000 TL ile sınırlıdır.
  • Türkiye İş Bankası, yasal zorunluluklar ve kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine kısıtlama getirebilir. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, Taksitli Nakit Avans kullanamayacaktır.
  • Belirlenmiş süre sonunda özel koşullar sona erecek olup, Taksitli Nakit Avans işlemleri için yürürlükte olan faiz oranları geçerli olacaktır.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Opet bonus kart kampanyası

Avilo Zeytinyağı Seti Hediye Ediyor