in

MoneyClub Kart ile Barbie oyuncağı alın Roma seyehati kazanın

MoneyClub Kart ile Barbie oyuncağı alın Roma seyehati kazanın

barbie_kucuk_07062016

Barbie – MCK ile tek seferde 25 TL ve üzeri Barbie oyuncağı alışverişine Roma seyahati kazanma şansı

Türkiye genelindeki tüm Migros mağzalarından Barbie markalı ürünlerde tek seferde 25 TL ve katları tutarında satın alan MoneyClub kart Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi tüketicilere Roma Seyehati Fırsatı !

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 01.06.2016 tarih ve 40453693-255.01.02/1431-4551 sayılı izni ile düzenlenmiştir. Kampanyaya, Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet veya Sanal Market mağazalarından, Mattel Oyuncakçılık Tic. Ltd. Şti.’nin Barbie markalı ürünlerinden tek seferde 25 TL ve katları tutarında (her 25 TL’ye bir çekiliş hakkı) satın alan Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi tüketiciler katılabilir. Kampanya, 06 Haziran 2016 (saat 10:00) – 08 Temmuz 2016 (saat 22:00) tarihleri arasında yürütülecektir. Çekiliş Hediyesi; 1 adet ROMA SEYAHATİ (12.02.2017- 30.10.2017 tarihleri arasında, 2 gece – 3 gün, 4* otelde, 3 kişilik odada oda kahvaltı konaklama, Türk Hava Yolları ile İstanbul / Roma / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, Roma Havalimanı / Otel / Roma Havalimanı transferleri, Havalimanı vergileri, Barbie sergisine giriş dahildir. Seyahat ikramiyesi İstanbul Havalimanında başlar ve biter. İstanbul Havalimanına kadar olan ulaşım masrafları, şahsi harcamalar, vize ve pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış harcı talihliye aittir. Seyahat talihli ile birlikte 3 kişiliktir. Hediye değeri 7.000,00 TL’dir)

Kampanyaya sadece Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahipleri katılabilir. Mattel Oyuncakçılık Tic. Ltd. Şti. çalışanları, Migros Ticaret A.Ş. çalışanları, Empati Reklam Görsel Hizmetler Org. Prom. Gıda ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV + ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

 

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Bimeks’ten Canon Kampanyası

50 Bin Eleman…