in , , ,

PTT’den indirim kampanyası müjdesi

PTT’den indirim kampanyası müjdesi

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), yaygın, güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetlerinin yanı sıra çeşitli kam­panyalarıyla da müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

PTT A.Ş., 24 Mayıs-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında düzen­lediği yaza özel dev indirim kampanyasını yıl sonuna kadar uzatma kararı aldı. Buna göre, 31 Aralık 2018 tarihine kadar bireysel göndericiler tarafından postaya verilecek tüm APS kurye, posta kargosu ve kargo gönderilerine mevcut Posta ve Telgraf Ücret Tarifesi üzerinden yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

Üniversiteli gençlerin bütçesine destek

PTT A.Ş., tüm üniversite öğrencilerinin bütçesine önemli kat­kı sağlayacak indirim kampanyasını sadece 1 Eylül-15 Ekim 2018 dönemiyle sınırlı tutmayacak. Yeni akademik yılda genç­ler 15 Ocak-ı Mart 2019 ve 1 Haziran-15 Temmuz 2019 tarih­leri arasında da yüzde 30 indirim imkanından yararlanacak.  PTT’nin bu ülkenin millî ve yerli kuruluşu olduğuna işaret eden Kenan Bozgeyik, Türkiye’nin köklü eğitim kurumu Gazi Üniversitesi ile yaptıkları güzel çalışmalarda emeği geçen her­kese teşekkür ettiğini belirtti. Genel Müdür Bozgeyik, sözlerini, “Bu hizmetimizin memleketimize, milletimize, üniversitemi­ze ve gençlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek tamamladı.

“Öğrencilerimize ve çalışanlarımıza güzel hizmetler verileceğine inanıyorum”

Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Uslan ise Gazi Üniversitesinin Türkiye’nin en köklü, yetkin ve başarılı yük­seköğretim kurumlarından biri olduğunu belirterek, “Bizim sloganımız ‘Gazili olmak ayrıcalıktır.’ PTT’miz de Gazi Üni-versitesi’nde açmış olduğu yeni konsept PTT şubesi ve Posta Kahvesi ile bu ayrıcalığı bize bir kez daha hissettirdi, bunu teyit etti. Ülkemizdeki üniversitelerde ilk olma özelliği taşıyan bu açılışları bize yaşatan başta Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz olmak üzere tüm PTT mensuplarına teşek­kür ediyorum. PTT şubesi ve Posta Kahvesi’nin öğrencilerimize ve çalışanlarımıza güzel hizmetler vereceğine ve mutlu anlar yaşatacağına inanıyorum” diye konuştu.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Vatan Bilgisayar Fiba Bank Kampanyası

PTT İle Bakiyeniz Hiç Bitmesin!