in

REAL MARKET İNDİRİM KATOLOĞU

 

REAL MARKET İNDİRİM GÜNLERİ

Bildiğiniz gibi REAL market indirim kataloğu 15 günde bir yayınlanıyor.REAL bu 15 günlük indirimlerinde daha önceki indirimlerden farklı olarak indirim oranlarını ürünlerinde % 15 le %40 arasında belirleyerek rakip marketlere fark attı.ürün fiyatlandırmalarında tüketici lehine bu durumu kampanya duyurularımıza ekleyerek sizlere sunuyoruz.Kaçırma üzülürsün başlığındaki ürünlere dikkat etmenizi öneriyoruz.

REAL MARKET HABERLERİ

Türkiye’den çekilme kararı alan Alman Real’in Türkiye’deki mağazalarını aldı. Hedefi Real’i de büyütmekti. Beğendik bu yılın Nisan ayında tekrar mali sıkıntıya girerek iflasın ertelenmesi talebiyle mahkemeye başvurdu. Şirket faaliyetlerini kayyumlar nezaretinde sürdürüyor. Bu süreçte 13 olan mağaza sayısı beşe indi. Ümraniye Meydan AVM’de olan mağaza kapatıldı ve burada bulunan yönetim merkezi Ataşehir’e taşındı.

Kayyum yönetimine devredilen  Real Hipermarket zinciri yaptığı  yeni bir hamleyle kampanya nerede ‘ye haber oldu.. Karşımıza yepyeni bir konsept ile çıkmaya hazırlanıyorlar. Real kadar büyük olmayan yeni bir konsepte karar vermişler. Yeni markanın İsmi ise Alvi imiş. Alvi’ler yerel zincirler gibi mahalle aralarında büyüyecekmiş. İlk şube sessiz sedasız geçen hafta açılmış. Hızlı bir büyüme hedefleyen ve semt mağazacılığı yapacak Alvi’ler İstanbul’da ilk altı ayda 40 şubeye ulaşacakmış. Ankara’da bu konsept Beğendik Komşu olarak faaliyet gösteriyor. Öğrendiğimize göre, Real isminin kullanım hakkı bu yıl bitecek. Geriye kalan beş Real Hipermarket ise Beğendik olarak faaliyet gösterecekmiş.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

VESTEL KAMPANYA

HATEMOĞLU KAMPANYALARI