in

Starmaxx Lastik Alanlara 2 Adet Mazda Mx-5 Çekiliş Fırsatı

Starmaxx Lastik Alanlara 2 Adet Mazda Mx-5 Çekiliş Fırsatı

starmaxx-kampanya

Starmaxx lastiklerde kampanyalar sürüyor. Starmaxx yeni kampanyasında indirimli fiyatlara ek olarak 400 TL ve üzeri 4 adet kış lastiği alanlar arasından yapılan çekiliş sonucunda 2 kişiye Mazda MX-5 otomobil hediye edecek. Her 400 TL alışverişte 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Bu kampanya Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin  24951361-255.01.02/1959-6417 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu kampanyada;  kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. Ve Tic. A.Ş. bayileri ve satış noktalarından Starmaxx markalı Binek(PCR), Hafif ticari(LVR) ve SUV(4×4) kış lastiklerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 400 TL ve katları tutarında (her 400 TL için bir şifreli kart) perakende alışveriş yapan müşterilere (4 adet lastik alımı koşulu ile), fiş/fatura ibrazı karşılığında kasalardan verilecek olan üstü kapalı şifreli katılım kartında bulunan şifreyi, ad-soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 6635 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen veya ücretsiz olarak www.starmaxx.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki forma şifre, ad, soyad, adres, fiş/fatura no , tarih ve telefon bilgilerini eksiksiz dolduran müşteriler çekilişe katılabileceklerdir. İnternet üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir. Çekiliş  Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 1 kişi, 2016 Model Mazda MX5 Power Ateş Kırmızısı, 1 kişi 2016 Model Mazda MX5 Power Kristal Beyazı ikramiyesi kazanacaktır.
 • Kazanan talihliler 10.01.2017 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır.
 •  başvurmayan asillerle,  başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. İnternet üzerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir.
 • Kampanyaya katılım Avea(Markası “Turk Telekom”), Turkcell, Vodafone aboneleri için 0,65 TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir.
 • Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Teyid için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. www.starmaxx.com.tr internet sitesi katılımı ücretsizdir.
 • İnternet ve sms katılımlarında Şifre-Ad-Soyad ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • İnternet ve sms katılımlarında mükerrer şifreler elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir.
 • Fatura üzerindeki isim ile katılım yapılan isim aynı olmalıdır.
 • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli kart ibrazı zorunludur.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.
 • Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları, bayi ve satış noktası çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları, kamu kuruluşları, filo kiralama, araç kiralama ve rent a car firmaları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyi mesai saatleri içerisinde 0212 275 18 08 nolu Mucize Tanıtım Kampanya Danışma Hattından öğrenebilirsiniz.
 • Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

Media Markt indirim günleri

Bridgestone Ve Lassa Lastik Alanlar El Classico Maçına Gidiyor