in

Turkcell konuşma paketleri

TURKCELL  KAMPANYALARI

 • KONUŞMA PAKETLERİ
 • GNÇ Full Yıllık

  GNÇ Full Yıllık

  25 yaşın altındaysan 750 dk, 1000 SMS, 3 GB’ı gece toplam 6 GB internet, interneti içinde BIP, Fizy, lifebox, TV+, …

 • GNÇ Süper Yıllık

  GNÇ Süper Yıllık

  25 yaş ve altındaysan 1000 dk,1000 SMS,5 GB’ı gece toplam 10 GB internet,interneti içinde BIP, Fizy, lifebox, TV+, …

 • GNÇ Star Yıllık

  GNÇ Star Yıllık

  25 yaş ve altındaysan 1000 dk,1000 SMS,7 GB’ı gece toplam 14 GB internet,interneti içinde BIP, Fizy, lifebox, TV+, …

 • Faturalı 3 Yıllık Abonelik Kampanyası

  Faturalı 3 Yıllık Abonelik Kampanyası

  Faturalı 3 Paket ile 3 GB internet, her yöne 500 dk ve 1000 SMS, cazip fiyat ve Turkcell kalitesiyle!

 • Faturalı 11 Yıllık Abonelik Kampanyası

  Faturalı 11 Yıllık Abonelik Kampanyası

  Faturalı 11 Paket ile 11 GB internet, her yöne 1000 dk ve 1000 SMS, cazip fiyat ve Turkcell kalitesiyle!

 • Faturalı 7 Yıllık Abonelik Kampanyası

  Faturalı 7 Yıllık Abonelik Kampanyası

  Faturalı 7 Paket ile 7 GB internet, her yöne 500 dk ve 1000 SMS, cazip fiyat ve Turkcell kalitesiyle!

 • Platinum Elit Ek 10 GB Paketi

  Platinum Elit Ek 10 GB Paketi

  Platinum Elit Ek 10 GB Paketi ile 50 TL’ye ilave 10 GB internet!

 • Avantajlı Mega Yıllık Abonelik Kampanyası

  Avantajlı Mega Yıllık Abonelik Kampanyası

  4.5G’ye hazır Avantajlı Mega Paket ile turbo hızında 4 GB, her yöne 1000 dk ve 1000 SMS, cazip fiyat ve Turkcell ka…

 • Kamu Kurum 4 GB Fırsat Kampanyası

  Kamu Kurum 4 GB Fırsat Kampanyası

  Turkcell faturalıya gelen TSK, İBB ve Adalet Bakanlığı çalışanlarına bol internetli Kamu Kurum 8 GB Fırsat Kampanya…

 • Kamu Kurum 2 GB Fırsat Kampanyası

  Kamu Kurum 2 GB Fırsat Kampanyası

  Turkcell faturalıya gelen TSK, İBB ve Adalet Bakanlığı çalışanlarına bol internetli Kamu Kurum 2 GB Fırsat Kampanya…

 • Avantajlı Maxi Yıllık Abonelik Kampanyası

  Avantajlı Maxi Yıllık Abonelik Kampanyası

  4.5G’ye hazır Avantajlı Maxi Paket ile turbo hızında 3 GB, her yöne 1000 dk ve 1000 SMS, cazip fiyat ve Turkcell ka…

 • Dört Dörtlük Paketler Hediye 2GB

  Dört Dörtlük Paketler Hediye 2GB

  Dört Dörtlük Paketler ile ADSL alanlara cepte 2 GB hediye!

 • Kamu Kurum 8 GB Fırsat Kampanyası

  Kamu Kurum 8 GB Fırsat Kampanyası

  Turkcell faturalıya gelen TSK, İBB ve Adalet Bakanlığı çalışanlarına bol internetli Kamu Kurum 8 GB Fırsat Kampanya…

 • Kazandıran Ultra Yıllık Abonelik Kampanyası

  Kazandıran Ultra Yıllık Abonelik Kampanyası

  4.5G’ye hazır Kazandıran Ultra Paket ile turbo hızında 2 GB, her yöne 1000 dk ve 1000 SMS, cazip fiyat ve Turkcell …

 • Kazandıran Mega Yıllık Abonelik Kampanyası

  Kazandıran Mega Yıllık Abonelik Kampanyası

  4.5G’ye hazır Kazandıran Mega Paket ile turbo hızında 1 GB, her yöne 1000 dk ve 1000 SMS, cazip fiyat ve Turkcell k…

 • Kazandıran Midi Yıllık Abonelik Kampanyası

  Kazandıran Midi Yıllık Abonelik Kampanyası

  4.5G’ye hazır Kazandıran Midi Paket ile turbo hızında 500 MB, her yöne 500 dk ve 500 SMS, cazip fiyat ve Turkcell k…

 • Emniyet Özel Kampanyası

  Emniyet Özel Kampanyası

  Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına 6 GB, her yöne 500 dk, grup içi 1000 dk, BİP kullanımlarında geçerli 5 GB, 10…

 • Kazandıran Maxi Yıllık Abonelik Kampanyası

  Kazandıran Maxi Yıllık Abonelik Kampanyası

  4.5G’ye hazır Kazandıran Maxi Paket ile turbo hızında 500 MB, her yöne 750 dk ve 500 SMS, cazip fiyat ve Turkcell k…

  Hat almak için gerekli fatura alternatifleri nelerdir?

  1. Turkcell’de adınıza kayıtlı  başka bir faturalı hattınız varsa o hattın numarasını verebilirsiniz.Bu hattınızın 6 aydan eski olması ve görüşmelere kapalı durumda olmaması gerekmektedir.

  2. FATURA: Son iki aydan birine ait kendinizin/annenizin/babanızın/eşinizin  isim ve adres bilgisi bulunan; elektrik, su ( Bazı belediyelerin verdiği faturada hem ev sahibi hem de kiracı var bu faturalar da kabul edilmektedir), kablolu tv, doğalgaz, sabit telefon, ADSL, Smile Adsl, Milenicom Faturası,  diğer operatör  faturası, Tellcom Fatura, TT Net Fatura , Türksat Faturası, Turkcell faturası, Digitürk faturası, Koç.net faturası, D-smart Faturası, belli  illerde son üç aylık fatura kabul edilebilmektedir; Bu iller : Malatya, Maraş, Çanakkale, Aydın, Tekirdağ, Şanlıurfa, Van, Mardin, Mersin, Burdur’dur.

  E-FATURA:
  • Üzerinde ilgili kurumun “Aslı gibidir” kaşesi bulunan, sizin kendinizin print edip getirdiği e-faturalar. (Fatura son iki aydan birine ait olmalı; isim ve adres bilgileri yer almalıdır).
  • Üzerinde Teknoloji Uzmanı veya İletişim Danışmanı’nın kaşesi bulunmak kaydıyla müşterinin TİM veya Turkcell Mağazası içerisinde internetten print ettirdiği E-fatura. (Fatura son iki aydan birine ait olmalı; isim ve adres bilgileri yer almalıdır).
  • Maliye bakanlığı onaylı 6 kurumun internetten yolladığı E-faturalar.  Bu kurumlar: Turkcell – Vodafone – Avea – TT Net – TürkTelekom – Bursagaz. (Bu kurumların fatura çıktılarının TİM veya Turkcell Mağazaları’nda İletişim Danışmanı veya Teknoloji Uzmanı tarafından alınması kaşelenmesi gerekmektedir).

  KREDİ KARTI EKSTRESİ: Son iki aydan birine ait,  kendinizin/annenizin/babanızın/eşinizin isim ve adres bilgilerinin yer aldığı tüm banka ve finans kuruluşlarının VISA ya da MASTERCARD kredi kartı veya taksit card ekstresi.

  İnternetten müşterinin dışardan kendi print edip getirdiği Kredi Kartı Extreleri: Üzerinde ilgili bankaya ait bir şubeden “Aslı gibidir” kaşesi veya bankaya ait kaşe vurulması gerekmektedir.(TİM ve/veya Turkcell Mağazalarda ayrıca Teknoloji Uzmanı kaşesine gerek yoktur) (Müşteriden anne-baba veya eşinin adına fatura alındığında bu kişiye ait kimlik ve sabit faturası kullanılan kişiden ilgili faturanın kullanılması konusunda haberi olduğunu ve bir sakınca olmadığını ifade eden form alınmalıdır. Eş faturasında kimliğe ek olarak evlilik cüzdanı da alınmalıdır. Evlilik cüzdanı yerine son 6 ay içinde nüfus kayıt örneğide kabul edilmektedir).

  Önemli Bilgi: Anne-baba veya eşinizin adına fatura verdiğinizde bu kişiye ait kimlik ve sabit faturası kullanılan kişiden ilgili faturanın kullanılması konusunda haberi olduğunu ve bir sakınca olmadığını ifade eden form alınacaktır. Eşinizin  faturası kullanıldığında eşinizin kimliğine ek olarak evlilik cüzdanı da alınmaktadır. Evlilik cüzdanı yerine son 6 ay içinde nüfus kayıt örneği de kabul edilmektedir.
  Üzerinde İletişim Danışmanı’nın kaşesi bulunmak kaydıyla son iki aydan birine ait, isim ve adres bilgilerinin yer aldığı; TİM ve Turkcell Mağazaları’nda İletişim Danışmanı yardımıyla internetten müşterinin print ettiği veya telefon bankacılığından faks ile talep edilen KK Extreleri.

  3. BANKADAN VERİLEN BELGE: Son iki aydan birine ait olmak koşuluyla bankalardan alınmış belgelerin sabit fatura alternatifi olarak kullanılabilmesi için evrakların üzerinde mutlaka, abone isim, Soyisim, açık adresi ve bankanın aslı gibidir kaşesi olması gerekmektedir. (Dekontlarda, belgelerde evrağın geçerli sayılması için hat sahibi ile dekottaki hesap sahibi aynı kişi olmalıdır, örneğin havale dekontlarında evrağın geçerli olması için havaleyi gönderen kişi hat sahibi olabilir, dekonttaki alıcı kişi bu evrağı sabit fatura alternatifi olarak kullanamaz. Banka dekontunda adres iki yerde yazmaktadır. Biri açıklama alanı diğeri  müşteri bilgilerinin bulunduğu alan.  Açıklama alanında yazan adres beyana bağlı olduğundan kabul edilmemekte ama müşteri bilgileri kısmında adres bilgisi bulunan dekontlar müşterinin bankada hesabına bağlı adresini gösterdiğinden kabul edilmektedir.
  Örnek Belgeler: Mail ortamında gönderilmiş olan ya da internet bankacılığı sisteminden print alınan, banka tarafından “Aslı gibidir” kaşesi olan belgeler . Bankada otomatik ödeme talimatı olan faturalar için banka tarafından gönderilen ve banka tarafından “Aslı gibidir” kaşesi olmak koşuluyla Fatura Ödemeleri İşlem Bildirim Listesi.

  Önemli Bilgi: Anne-baba veya eşinizin adına fatura verdiğinizde bu kişiye ait kimlik ve sabit faturası kullanılan kişiden ilgili faturanın kullanılması konusunda haberi olduğunu ve bir sakınca olmadığını ifade eden form alınacaktır. Eşinizin  faturası kullanıldığında eşinizin kimliğine ek olarak evlilik cüzdanı da alıktadır. Evlilik cüzdanı yerine son 6 ay içinde nüfus kayıt örneğide kabul edilmektedir.

  4. ABONMAN SÖZLEŞMELERİ: Son iki aydan birine ait, kendinizin/annenizin/babanızın/eşinizin isim ve adres bilgilerinin yer aldığı; elektrik, su, doğalgaz ,  kablolu TV abonman sözleşmesi. Sadece üyelik için yeni başvurmuş ve henüz faturası çıkmamış olan abonelerden alınır. (Sabit Telefon abonman sözleşmesi artık kabul edilmemektedir).

  Önemli Bilgi: Anne-baba veya eşinizin adına fatura verdiğinizde bu kişiye ait kimlik ve sabit faturası kullanılan kişiden ilgili faturanın kullanılması konusunda haberi olduğunu ve bir sakınca olmadığını ifade eden form alınacaktır. Eşinizin  faturası kullanıldığında eşinizin kimliğine ek olarak evlilik cüzdanı da alıktadır. Evlilik cüzdanı yerine son 6 ay içinde nüfus kayıt örneğide kabul edilmektedir.

  5. Bazı şirketler için geçerli olmak koşuluyla şirkette görev yaptığına dair şirket antetli, kaşeli yazı veya kurum kimlik kartıda kabul edilmektedir.

  6. ARAÇ RUHSATI, MOTOSİKLET RUHSATI: Sabit Fatura olarak kabul ettiğimiz araç ruhsatları: Otomobil, Kamyon, Kamyonet, Tır, Minibüs, Otobüs, Traktör( Üzerinde TCKN ve adres bilgilerini içeren ruhsatlar geçerlidir)’dür. Biçerdöver, Romörk ruhsatları kabul edilmemektedir.

  7. KURUM ÖDENDİ MAKBUZU: Son iki aydan birine ait,  kendinizin/annenizin/babanızın/eşinizin isim, adres ve tesisat bilgilerinin yer aldığı fatura ya da faturanın ilgili kurumun veznesinden ödendiğini belirten kurum ödendi makbuzu (Bankaya yapılan ödemelerde banka dekontunun kabul edilebilmesi için evrakların üzerinde mutlaka abone isim, soyisim, açık adresi ve bankanın “Aslı gibidir” kaşesi olması gerekmektedir).

  Banka dekontunda adres iki yerde yazmaktadır. Biri açıklama alanı diğeri  müşteri bilgilerinin bulunduğu alan.  Açıklama alanında yazan adres beyana bağlı olduğundan kabul edilmemekte ama müşteri bilgileri kısmında adres bilgisi bulunan dekontlar müşterinin bankada hesabına bağlı adresini gösterdiğinden kabul edilmektedir.

  Önemli Bilgi: Anne-baba veya eşinizin adına fatura verdiğinizde bu kişiye ait kimlik ve sabit faturası kullanılan kişiden ilgili faturanın kullanılması konusunda haberi olduğunu ve bir sakınca olmadığını ifade eden form alınacaktır. Eşinizin  faturası kullanıldığında eşinizin kimliğine ek olarak evlilik cüzdanı da alıktadır. Evlilik cüzdanı yerine son 6 ay içinde nüfus kayıt örneğide kabul edilmektedir.

  8. KURUM KİMLİK BELGESİ: Silahlı Kuvvetler mensupları kurum kimlik kartı veya belgesi; kamu kurum ve kuruluşları mensupları kurum kimlik kartı veya belgesi; serbest çalışanlar için serbest meslekte bağlı olduğu oda, birlik, baro vb. yerlerden alınan kimlik veya yazılı belge; Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur personeli ise kurum kimlik fotokopisi; İz Enerji Kimlik kartı, TSK Emeklilik Kartı. Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur sağlık karnesinin ön sayfasının fotokopisi Kabul edilmemektedir.

  9. ÇİFTÇİ BELGESİ: Ziraat Bankasına devlet tarafından yatan destekleri açıklamasında gösterir dekontlar (Dekont üzerinde adres mevcutsa sabit fatura yerinede geçebilir. Müşterimizin adresi yoksa sabit fatura alınmalıdır.) 2- TC Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, veya Ziraat Odaları tarafından verilen Çiftçi Belgesi (sabit fatura yerine de geçerlidir).

  10. Muhtarlıklar tarafından Nüfus il Müdürlükleri sistemine erişilerek verilen Yerleşim Yeri Belgesi (Evrağın orjinali alınmaktadır, evrağın geçerlilik süresi evrak üzerinden kontrol edilecektir. Islak  imza ve kaşe yoksa evrak kabul edilmemektedir.

  11. KEFALETNAME: Kefaletname sadece yabancı müşteriler için alınır, Türk vatandaşlarımız için mutlaka yukarıdaki belgelerden birisi gerekmektedir. T.C. vatandaşı olan bir kefilden (veya çalıştığı şirket kefil olabilir) noter tasdikli 1.200 TL meblağlı kefaletname (kefaletname ile birlikte kefil olan şahsın kimlik ve sabit fatura fotokopileri alınacaktır.) veya Banka teminat mektubu (Hangi konuyla ilgili olduğunun belirtildiği, süresiz ve 1.200 TL meblağlı).

  Not: Yabancı uyruklu olup mavi kartı olan müşterilerimize süresi geçerli olan oturma izin belgesi fotokopisi veya ikamet tezkeresi verilmediği için bunlar yerine sabit fatura istenmelidir.

  Mavi Kart alındığı durum: Doğumla Türk Vatandaşlığını kazanmış olup da İçişleri Bakanlığından Türk Vatandaşlığı’ndan çıkma izni alanlar 04.2004 tarihinde yürürlüğe giren 5203 sayılı Türk Vatandaşlığı Kanunu’nda değişiklik yapılmasına ilişkin Kanun ile tanınan hakların kullanılmasına ilişkin belgeden (Mavi Kart) yararlanabilirler (Eski pembe kart uygulaması).

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON TARİH UZATILDI !

N11.com Maximum Kart Kampanyası