in

Visa Kredi Kartı Gittigidiyor %5 İndirim Kampanyası

Visa Kredi Kartı Gittigidiyor %5 İndirim Kampanyası

gittigidiyor

Visa özellikli kredi kartlarınızla online alışveriş sitesi gittigidiyor.com üzerinden yapacağını 250 TL ve üzeri ilk alışverişinizde %5 indirim kazanacaksınız. Kampanya toplamda 150 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Katılımcı,  (‘Kampanya Dönemi’) www.gittigidiyor.com üzerinden yapılacak alışverişlerde ödemesini Visa kredi kartlarıyla yapması ve alışveriş öncesinde ilgili Visa kredi kartının bilgilerini kaydetmesi durumunda 250 TL ve üzeri ilk alışverişinde anında %5 indirim kazanacaktır. Bir kullanıcının kampanyadan kazanacağı maksimum indirim tutarı 150 TL ile sınırlı olacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için kredi kart sahiplerinin alışveriş öncesinde üye hesabından giriş yaparak kredi kartı bilgilerini saklama işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kredi kartı bilgisi saklama işlemi; “Bana Özel/Bilgilerim” (http://www.gittigidiyor.com/BanaOzel/ayarlarim.php) sayfasındaki “ödeme araçlarım” (http://www.gittigidiyor.com/bana-ozel/odeme-araclarim) başlığı altında gerçekleştirilmektedir.
 • Katılımcı, kredi kartı bilgilerini kayıt altına aldıktan sonra Visa kredi kartı ile ödeme adımına geçtiğinde indirim çeki alanında %5 indirimi görüntüleyecek ve bu alanda ödeme yapacağı tutara indirim yansıtılmış olacaktır.
 • Kampanya ilk 15.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
 • İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir.
 • Bu kampanya GittiGidiyor banka puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya www.gittigidiyor.com web sitesinde ve mobil web sitesinde geçerli olacaktır.
 • Kampanya GittiGidiyor mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olmayacaktır.
 • Kullanıcı, ödemesi yapılan alışverişte ve daha sonra herhangi bir zamanda alışveriş ile ilgili iptal talebinde bulunması halinde Visa kredi kartı bilgilerini kaydetmiş olsa bile indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
 • Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
 • Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. GittiGidiyor, kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Yürürlükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde katılım hükümsüz kalacaktır.
 • Katılımcı, GittiGidiyor’un aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. Katılımcı ayrıca, kredi kartı saklama işleminin GittiGidiyor tarafından gerçekleşmediğini, kart bilgilerinin uluslararası ödeme kuruluşları tarafından tanınan veri güvenliği sertifikası PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress alt yapısı ile saklandığını kabul eder.
 • GittiGidiyor ve Visa her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

İşbankası Fırsatla Uygulamasına Katılan Herkes 2 Adet Sinema Bileti

Cari açık temmuzda 2.6 milyar dolara geriledi!