in

Yıldız Sözlük Yazar Kumpanyası

Yıldız Sözlük , bilindiği gibi Yıldız Teknik Üniversitesi’nin interaktif sözlük sitesi olarak 2005 te kuruldu . Sözlükler arasında kaliteli sözlük olarak açılmışsa da kimsenin kaliteli sözlük arayışında olmadığı gerçeğinden hareketle ,sözlükler arasında diğer sözlükler gibi dileyenin dilediğini yazdığı, sosyal platform olmuştur.Sözlükte yazan yazarlar ,entrylerde ateşle ve söndür butonlarıyla diğer yazarları kamçılıyor ya da gömüyor.

Yıldız Sözlük’te yazarların ağzından nedir sözlük yazarlığı ,bir dinleyelim ;

Sözlük yazarlığı ,kimliğiniz açığa çıkmadan seçtiğiniz bir nickle takılabildiğiniz ortamlardır. Yazar olarak birçok bilgi verirsiniz,güncel konularda fikrinizi belirtirsiniz .Yazdıklarını beğendiğiniz yazarlarla arkadaş olur , mesajlaşırsınız .

Kız düşürür ya da düşürmek için tırmalarsanız .

Fikirlerinizi milyonlarca insana duyurursunuz .

Yazdıklarınızla sözlükte rütbe kazanırsınız .Bazı yazarların havası yeter .Yazdıkları dikkatle okunur.Takip edilir .Yazdıklarını beğenmek bile sözlük içi hiyerarşide yerinizi sağlamlaştırır.

Yazarların sözledikleri sadece bu kadarla sınırlı değil ama buraya yazabildiklerimizi yazdık ,diğerlerini de siz yazarlık yaparak öğrenebilirsiniz .Yazar alımları açılmışken yazar olmak isteyenler için yıldız sözlük Yazar kayıt sayfasına buradan ulaşabilisiniz.

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorum

0 yorum

TEB’den Sevgililer Günü Hediyesi

Tüm Servislerde Hediye Ekran Koruyucusu